Jak začít s Mintosem rychle a jednoduše (2019)

V tomto článku Vás provedu krok za krokem registrací na Mintosu, nahráním peněz k investování a nastavením Auto Investu.

Pokud jste se na Mintos ještě nezaregistrovali, máte neopakovatelnou šanci získat bonus až 1 % z investované částky. K získání bonusu musíte registraci provést pomocí tohoto linku. Podrobnější vysvětlení k bonusu naleznete zde.

Po kliknutí na link výše vyplníte mailovou adresu. Po vyplnění se dostanete na podrobnější registrační formulář, kde v políčku Země vyplníte zemi aktuálního pobytu (trvalého charakteru), dále Jméno a Příjmení (vyplňte i s diakritikou), telefon v mezinárodním tvaru a zvolíte si heslo.

Pokud jste nepoužili link výše a políčko Promo kód nemáte předvyplněné, můžete vyplnit kód 2BLIU4.

Po odeslání formuláře Vás mintos vyzve k ověření identity. Postupujte dle pokynů, je to jednoduché. Budete k tomu potřebovat občanský průkaz nebo cestovní pas a webkameru.

Nakonec zbývá již pouze vložit peníze na Váš mintos účet. Jelikož nejspíš budete investovat převážně v EURech (v CZK je na mintosu investičních příležitostí opravdu minimum, spíše žádné), je Vašim cílem dostat na mintos eura v co nejvýhodnějším kurzu. Pokud máte bankovní účet vedený v eurech, máte vyhráno – peníze stačí převést na účet mintosu, stačí postupovat dle pokynů na samotném mintosu. Nemáte-li účet v eurech, doporučuji založit si účet na platformě Revolut.

Jelikož nechcete pracně investovat manuálně, zbývá pouze nastavení investičního robota, tzv. Auto Investu. Podrobný návod naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *